یکشنبه, 30 مهر 1396

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • حوزه مدیرعامل
      • مدیریت هیئت مدیره و مدیر عامل
        • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : ابراهیم علیزاده
        • معاون برنامه ریزی و عضو اصلی هیأت مدیره : مسعود نمازیان
        • معاون حفاظت و بهره برداری و عضو اصلی هیأت مدیره : علی عرب پور
        • معاون طرح و توسعه و عضو اصلی هیأت مدیره : محمد علی فدائی
        • معاون مالی و پشتیبانی و عضو اصلی هیأت مدیره : رضا سلاجقه
        • رئیس دفتر هیأت مدیره و مدیر عامل : سید مسعود نظامی (سرپرست)
        • گروه تحقیقات کاربردی
          • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی
        • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
          • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
            • مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات : مسعود طهرانی زاده
        • مدیریت حراست
          • مدیر حراست : سید علی جعفری
        • مدیریت روابط عمومی
          • سرپرست روابط عمومی : محمد فغانی
        • مدیریت حقوقی
          • مدیر حقوقی : ایمان رضا الله
          • گروه تملک و مسند سازی
            • گروه دعاوی
            • مدیریت قراردادها
              • مدیر قراردادها و خدمات طرح ها : الهامه اسداللهی
              • گروه خدمات طرح ها
              • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
                • مدیر مطالعات پایه منابع آب : محمد فغانی
                • گروه تلفیق و بیلان
                  • رئیس گروه تلفیق و بیلان : روح الله امانداری
                • گروه آب های زیرزمینی
                  • رئیس گروه آبهای زیرزمینی : حسین زراعتکار
                • گروه آب های سطحی
                  • رئیس گروه آبهای سطحی : مجید ملکوتی
            • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
              • معاون مالی و پشتیبانی : رضا سلاجقه
              • مدیریت تدارکات و خدمات پشتیبانی
                • مدیر تدارکات وخدمات پشتیبانی : محمدرضا حجار حسن زاده
                • اداره خدمات پشتیبانی
                  • اداره تدارکات
                  • مدیریت منابع انسانی‏‏، آموزش و رفاه
                    • مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه : علی شجاعی
                    • اداره بیمه و رفاه
                      • اداره دبیرخانه
                        • اداره امور اداری و بازنشستگی
                          • گروه منابع انسانی و آموزش
                          • مدیریت مالی و ذیحسابی
                            • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
                            • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
                              • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
                                • اداره حسابداری عمومی
                              • معاونت حفاظت و بهره برداری
                                • معاون حفاظت و بهره برداری : علی عرب پور
                                • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
                                  • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب : حمید علیدادی سلیمانی
                                • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
                                  • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
                                • واحدهای منابع آب شهرستانها
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان اُرزوئیه : احسان منظری توکلی
                                  • واحد نمایندگی انار : علی کاردوست
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر : محسن قاضی زاده (سرپرست)
                                  • سرپرست منابع آب شهرستان بم : علی رئیس هاشمی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت : عزت اله محمدی سلیمانی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان راور : حسن کاربخش
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان رفسنجان : علی احمدی پور (سرپرست)
                                  • واحد نمایندگی ریگان : بهنام باشتمن
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان زرند : عباس سلطانی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک : حسین فاضلی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان عنبر آباد : امیر رضا گرشکی
                                  • واحد نمایندگی فهرج : امیر مصطفایی
                                  • سرپرست منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان کرمان : الیاس سلاجقه
                                  • واحد نمایندگی کوهبنان : حسین افغانی پور
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج : روح اله شجاع حیدری
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان : مسعود راستین
                                  • واحد نمایندگی رستم آباد : علی فهرجی
                                  • مدیر منابع آب شهرستان قلعه گنج : ضیا قادری
                                  • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم
                                    • امور منابع آب سیرجان
                                      • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان : محسن اسدی (سرپرست)
                                      • اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان
                                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حسین سفلائی شهربابکی
                                    • امور منابع آب بافت
                                      • مدیریت منابع آب شهرستان بافت : محسن منظری توکلی
                                      • اداره بهره برداری و نگهداری سد بافت
                                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد بافت : حامد فراز (سرپرست)
                                  • گروه امور مشترکین و درآمد
                                    • رئیس گروه امور مشترکین ودرآمد : احمد موسی اکبری
                                  • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
                                    • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : محمدرضا شجاعی
                                  • مدیریت رودخانه ها و سواحل
                                    • مدیر حفاظت و مهندسی رودخانه و سواحل : محمدعلی سخی
                                  • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم
                                    • مدیریت بهره برداری و نگهداری سد نرماشیر بم : محسن امینی
                                  • امور بهره برداری و نگهداری سد جیرفت
                                    • اداره بهره برداری و نگهداری سد جیرفت : مسعود افشاری پور
                                  • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
                                    • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : محمد دریجانی
                                  • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
                                    • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : عباس انجم شعاع
                                • معاونت طرح و توسعه
                                  • معاون طرح و توسعه : محمد علی فدائی
                                  • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
                                    • مدیر طرح های توسعه منابع آبی :
                                    • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
                                      • گروه طرح های آبرسانی
                                        • گروه طرح های تأمین آب
                                        • مدیریت فنی آب
                                          • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
                                          • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
                                            • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
                                            • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده
                                              • مدیر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده : یحیی رشیدی
                                          • معاونت برنامه ریزی
                                            • معاون برنامه ریزی : مسعود نمازیان
                                            • مدیریت درآمدزایی و تجهیز منابع مالی
                                              • مدیر درآمدزایی و تجهیز منابع مالی : محمد هادی فتح نجات
                                            • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
                                              • مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت : محمد رضا نیک پور
                                              • گروه فن آوری اطلاعات
                                                • گروه توسعه مدیریت
                                                • مدیریت برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
                                                  • مدیر برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : مجید جهانگرد
                                                  • گروه برنامه ریزی آب

                                              « اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

                                              © تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای کرمان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا