دوشنبه, 31 شهریور 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
سال جهش تولید
#هر هفته_الف_ب_ایران
سد تنگوئیه سیرجان
سد جیرفت
سد بافت
سد نسا بم
سد قدرونی راور
سدها (بافت ، جیرفت ، نسابم)

 

تاریخ آخرین به‌روزرسانی : 1399/04/29 09:08:19

 

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • مدیریت هیئت مدیره و مدیر عامل
      • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : علی رشیدی
      • معاون برنامه ریزی و عضو اصلی هیأت مدیره : مسعود نمازیان
      • مشاور : ابراهیم علیزاده
      • مشاور : عبداله عطاپور
      • حوزه مدیرعامل
        • گروه حسابرسی داخلی
          • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
            • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل : بهنام جابری نسب
          • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
            • رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد : مسعود طهرانی زاده
          • مدیریت حراست
            • مدیر حراست : سید علی جعفری
          • مدیریت روابط عمومی
            • مدیر روابط عمومی : علیرضا شکیبایی (سرپرست)
          • مدیریت حقوقی
            • مدیریت حقوقی : صولت رشیدی (سرپرست)
            • گروه تملک و مسند سازی
              • رئیس گروه تملک و مستندسازی : ناصر نادری پور
            • گروه دعاوی
              • رئیس گروه دعاوی : مریم برکتی
          • مدیریت قراردادها
            • مدیر قراردادها : الهامه اسداللهی
            • گروه خدمات طرح ها
              • رئیس گروه خدمات طرحها : حکیمه طرماحی
          • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
            • مدیر مطالعات پایه منابع آب : محمد فغانی
            • گروه تلفیق و بیلان
              • گروه آب های زیرزمینی
                • رئیس گروه مطالعات آبهای زیرزمینی : روح اله اماندادی
              • گروه آب های سطحی
          • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
            • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : علیرضا عباس زاده
            • مدیریت منابع انسانی‏‏ و پشتیبانی
              • مدیر منابع انسانی، پشتیبانی : علی شجاعی
              • اداره خدمات پشتیبانی
                • اداره تدارکات
                  • رئیس اداره تدارکات : حمید مظهری
                • اداره بیمه و رفاه
                  • اداره دبیرخانه
                    • رئیس اداره دبیرخانه : فخرالسادات مهدوی (سرپرست)
                  • اداره امور اداری و بازنشستگی
                    • رئیس اداره امور اداری و بازنسشتگی : مهدی رجائی نژاد
                  • گروه منابع انسانی و آموزش
                    • رئیس گروه منابع انسانی و آموزش : علی اکبر عسکری
                • مدیریت مالی و ذیحسابی
                  • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
                  • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
                    • رئیس اداره حسابداری تاسیسات،اموال و انبار : حمیدرضا مظهری صفات
                  • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
                    • رئیس اداره حسابداری درآمد و مشترکین : مینا مسلمی
                  • اداره حسابداری عمومی
                    • رئیس اداره حسابداری عمومی : حجت الله زنگی آبادی
              • معاونت حفاظت و بهره برداری
                • معاون حفاظت و بهره برداری : حمید علیدادی
                • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
                  • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : عباس انجم شعاع
                  • گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی
                    • رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی : . .
                  • گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی
                    • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی : محسن قاضی زاده
                • مدیریت رودخانه ها و سواحل
                  • مدیر رودخانه ها و سواحل : محسن منظری توکلی
                  • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها
                    • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها : اسماعیل گوشکی نژاد
                • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
                  • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : امیرحسین کرمی
                • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
                  • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : حامد فراز
                  • گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی
                    • گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی
                      • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی : حسین دهقانی
                  • گروه مشترکین و درآمد
                    • رئیس گروه درآمد و مشترکین : احمد موسی اکبری
                  • واحدهای منابع آب شهرستانها
                    • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت
                      • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : مسعود افشاری پور
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه
                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه : علیرضا سالاری
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد
                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد : محمدمهدی مهرابی زاده
                    • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم
                      • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم : علیرضا عادلی
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم
                        • اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
                        • مدیریت منابع آب شهرستان ارزوئیه
                          • مدیریت منابع آب شهرستان قلعه گنج
                            • مدیریت منابع آب شهرستان عنبرآباد
                              • مدیر منابع آب شهرستان عنبر آباد : روح اله شجاع حیدری
                            • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان
                              • مدیریت منابع آب شهرستان رودبار
                                • مدیر منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
                              • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج
                                • مدیر منابع آب شهرستان کهنوج : امیررضا گرشکی
                              • مدیریت منابع آب شهرستان راور
                                • مدیر منابع آب شهرستان راور : حسن کاربخش
                                • اداره بهره برداری و نگهداری از سد قدرونی
                                • مدیریت منابع آب شهرستان بافت
                                  • مدیر منابع آب شهرستان بافت : موسی دریجانی
                                  • اداره بهره برداری و نگهداری از سد صفا
                                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت
                                      • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت : رسول زمانی ده یعقوبی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان
                                    • مدیر منابع آب شهرستان سیرجان : محسن اسدی
                                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد تنگوئیه
                                      • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حسین سفلائی شهربابکی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان بم
                                    • مدیر منابع آب شهرستان بم : علی رئیس هاشمی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک
                                    • مدیر منابع آب شهرستان شهربابک : مسعود بوستانی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر
                                    • مدیر منابع آب شهرستان بردسیر : ابوذر قادری پور
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان زرند
                                    • مدیر منابع آب شهرستان زرند : عباس سلطانی
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان رفنسجان
                                    • مدیر منابع آب شهرستان رفسنجان : علی احمدی پور (سرپرست)
                                  • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت
                                    • مدیر منابع آب شهرستان جیرفت : حمید آذربیگ
                                  • مدیریت منابع اب شهرستان کرمان
                                    • مدیر منابع آب شهرستان کرمان : صادق محسنی
                                  • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
                                    • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب : الیاس سلاجقه
                                    • ادراه منابع آب رستم آباد
                                      • اداره منابع آب شهرستان فهرج
                                        • رئیس اداره منابع آب شهرستان فهرج : امیر مصطفایی
                                      • اداره منابع آب شهرستان ریگان
                                        • رئیس اداره منابع آب شهرستان ریگان : بهنام باشتمن (سرپرست)
                                    • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
                                      • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
                                      • اداره منابع آ شهرستان انار
                                  • معاونت طرح و توسعه
                                    • معاونت طرح و توسعه : محسن امیری
                                    • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
                                      • مدیر طرح های توسعه منابع آبی : علی میرشکاری سلیمانی
                                      • گروه طرحهای تأمین آب
                                        • رئیس گروه طرحهای تأمین آب : . .
                                      • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
                                        • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : علیرضا شکیبایی
                                      • گروه طرح های آبرسانی
                                      • مدیریت فنی آب
                                        • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
                                        • گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی
                                          • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : محمدرضا عطاپور
                                        • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
                                          • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
                                            • رئیس گروه مطالعات طرحهای تأمین آب : عباس محمدی
                                        • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده
                                          • مدیر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده : علیرضا عبدیان
                                      • معاونت برنامه ریزی
                                        • معاون برنامه ریزی : مسعود نمازیان
                                        • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
                                          • مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت : محمد رضا نیک پور
                                          • گروه فن آوری اطلاعات
                                            • رئیس گروه فن آوری اطلاعات : سید محمد رضا هاشمی نسب هنزائی
                                          • گروه توسعه مدیریت
                                            • رئیس گروه توسعه مدیریت : روح الله سلطانی
                                        • مدیریت تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
                                          • مدیر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : محمد هادی فتح نجات
                                          • گروه برنامه ریزی آب
                                            • گروه تحقیقات کاربردی
                                              • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی