|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • مدیریت هیئت مدیره و مدیر عامل
      • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : علی رشیدی
      • معاون برنامه ریزی و عضو اصلی هیأت مدیره : مسعود نمازیان
      • مشاور : ابراهیم علیزاده
      • مشاور : عبداله عطاپور
      • حوزه مدیرعامل
        • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
          • مدیر مطالعات پایه منابع آب : محمد فغانی
          • گروه آب های سطحی
            • گروه آب های زیرزمینی
              • رئیس گروه مطالعات آبهای زیرزمینی : روح اله اماندادی
            • گروه تلفیق و بیلان
              • رئیس گروه تلفیق و بیلان : زهرا خواهنده کارنما
          • مدیریت قراردادها
            • مدیر قراردادها : الهامه اسداللهی
            • گروه خدمات طرح ها
              • رئیس گروه خدمات طرحها : حکیمه طرماحی
          • مدیریت حقوقی
            • مدیریت حقوقی : صولت رشیدی (سرپرست)
            • گروه دعاوی
              • رئیس گروه دعاوی : مریم برکتی
            • گروه تملک و مسند سازی
              • رئیس گروه تملک و مستندسازی : ناصر نادری پور
          • مدیریت روابط عمومی
            • مدیر روابط عمومی : علیرضا شکیبایی (سرپرست)
          • مدیریت حراست
            • مدیر حراست : سید علی جعفری
          • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
            • رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد : مسعود طهرانی زاده
          • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
            • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل : بهنام جابری نسب
          • گروه حسابرسی داخلی
        • معاونت برنامه ریزی
          • معاون برنامه ریزی : مسعود نمازیان
          • مدیریت تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
            • مدیر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : محمد هادی فتح نجات
            • گروه تحقیقات کاربردی
              • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی
            • گروه برنامه ریزی آب
              • رئیس گروه برنامه ریزی آب : محمد شفیعی
          • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
            • مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت : ارش احمدی
            • گروه توسعه مدیریت
              • رئیس گروه توسعه مدیریت : روح الله سلطانی
            • گروه فن آوری اطلاعات
              • رئیس گروه فن آوری اطلاعات : سید محمد رضا هاشمی نسب هنزائی
        • معاونت طرح و توسعه
          • معاونت طرح و توسعه : محسن امیری
          • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده
            • مدیر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده : علیرضا عبدیان
          • مدیریت فنی آب
            • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
            • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
              • رئیس گروه مطالعات طرحهای تأمین آب : عباس محمدی
            • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
              • رئیس گروه انعقاد و رسیدگی پیمان : نیما حافظی
            • گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی
              • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : محمدرضا عطاپور
          • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
            • مدیر طرح های توسعه منابع آبی : علی میرشکاری سلیمانی
            • گروه طرح های آبرسانی
              • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
                • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : علیرضا شکیبایی
              • گروه طرحهای تأمین آب
                • رئیس گروه طرحهای تأمین آب : ذکریا دریجانی
          • معاونت حفاظت و بهره برداری
            • معاون حفاظت و بهره برداری : حمید علیدادی
            • واحدهای منابع آب شهرستانها
              • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
                • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
                • اداره منابع آ شهرستان انار
                • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
                  • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب : الیاس سلاجقه
                  • اداره منابع آب شهرستان ریگان
                    • رئیس اداره منابع آب شهرستان ریگان : وحید حسیبی
                  • اداره منابع آب شهرستان فهرج
                    • رئیس اداره منابع آب شهرستان فهرج : امیر مصطفایی
                  • ادراه منابع آب رستم آباد
                  • مدیریت منابع اب شهرستان کرمان
                    • مدیر منابع آب شهرستان کرمان : صادق محسنی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت
                    • مدیر منابع آب شهرستان جیرفت : حمید آذربیگ
                  • مدیریت منابع آب شهرستان رفنسجان
                    • مدیر منابع آب شهرستان رفسنجان : علی احمدی پور (سرپرست)
                  • مدیریت منابع آب شهرستان زرند
                    • مدیر منابع آب شهرستان زرند : موسی دریجانی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر
                    • مدیر منابع آب شهرستان بردسیر : ابوذر قادری پور
                  • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک
                    • مدیر منابع آب شهرستان شهربابک : مسعود بوستانی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان بم
                    • مدیر منابع آب شهرستان بم : علی رئیس هاشمی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان
                    • مدیر منابع آب شهرستان سیرجان : محسن اسدی
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد تنگوئیه
                      • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حسین سفلائی شهربابکی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان بافت
                    • مدیر منابع آب شهرستان بافت : اصغر پورمراد
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت
                      • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت : رسول زمانی ده یعقوبی
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد صفا
                    • مدیریت منابع آب شهرستان راور
                      • مدیر منابع آب شهرستان راور : حسن کاربخش
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد قدرونی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج
                        • مدیر منابع آب شهرستان کهنوج : امیررضا گرشکی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان رودبار
                        • مدیر منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
                      • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان
                        • مدیریت منابع آب شهرستان عنبرآباد
                          • مدیر منابع آب شهرستان عنبر آباد : روح اله شجاع حیدری
                        • مدیریت منابع آب شهرستان قلعه گنج
                          • مدیریت منابع آب شهرستان ارزوئیه
                            • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم
                              • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم : علیرضا عادلی
                              • اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
                                • اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم
                                  • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم : رضا حسن زاده
                              • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت
                                • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : مسعود افشاری پور
                                • اداره بهره برداری و نگهداری از سد
                                  • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد : محمدمهدی مهرابی زاده
                                • اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه
                                  • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه : علیرضا سالاری
                            • گروه مشترکین و درآمد
                              • رئیس گروه درآمد و مشترکین : احمد موسی اکبری
                            • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
                              • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : حامد فراز
                              • گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی
                                • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی : حسین دهقانی
                              • گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی
                                • رئیس گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی : حامد فرهادی
                            • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
                              • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : امیرحسین کرمی
                            • مدیریت رودخانه ها و سواحل
                              • مدیر رودخانه ها و سواحل : محسن منظری توکلی
                              • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها
                                • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها : اسماعیل گوشکی نژاد
                            • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
                              • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : عباس انجم شعاع
                              • گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی
                                • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی : محسن قاضی زاده
                              • گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی
                                • رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی : وحید اسلام
                          • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
                            • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : علیرضا عباس زاده
                            • مدیریت مالی و ذیحسابی
                              • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
                              • اداره حسابداری عمومی
                                • رئیس اداره حسابداری عمومی : حجت الله زنگی آبادی
                              • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
                                • رئیس اداره حسابداری درآمد و مشترکین : مینا مسلمی
                              • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
                                • رئیس اداره حسابداری تاسیسات،اموال و انبار : حمیدرضا مظهری صفات
                            • مدیریت منابع انسانی‏‏ و پشتیبانی
                              • مدیر منابع انسانی، پشتیبانی : علی شجاعی
                              • گروه منابع انسانی و آموزش
                                • رئیس گروه منابع انسانی و آموزش : علی اکبر عسکری
                              • اداره امور اداری و بازنشستگی
                                • رئیس اداره امور اداری و بازنسشتگی : مهدی رجائی نژاد
                              • اداره دبیرخانه
                                • رئیس اداره دبیرخانه : فخرالسادات مهدوی (سرپرست)
                              • اداره بیمه و رفاه
                                • رئیس اداره بیمه و رفاه : حسین خیاط زاده
                              • اداره تدارکات
                                • اداره خدمات پشتیبانی
                                  • رئیس اداره خدمات پشتیبانی : محمدرضا پوریزدانپناه
                          سایتـــ های مرتبطـ

                          آمار بازدیدکنندگان

                          • کاربران آنلاین : 27
                          • بیشترین بازدید همزمان : 124
                          • بازدید امروز : 722
                          • بازدید دیروز : 4,722
                          • کل بازدید : 2,396,655
                          • آخرین به روزرسانی : 1400/05/02 23:35:15
                          • شناسه IP شما : 3.235.174.99

                          راه‌های تماس با ما

                          • آدرس : کرمان - خیابان پاسداران
                          • کدپستی : 7614634641
                          • تلفن : 03432224482-4
                          • فاکس : 03432220314
                          • پست الکترونیکی : info[at]krrw.ir
                          • پیامک :
                          • تلفن گویا :