|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • مدیرعامل
      • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : علی رشیدی
      • معاون برنامه ریزی و عضو اصلی هیأت مدیره : مسعود نمازیان
      • مشاور : عبداله عطاپور
      • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
        • مدیر مطالعات پایه منابع آب : محسن اسدی
        • گروه آب های سطحی
          • گروه آب های زیرزمینی
            • رئیس گروه مطالعات آبهای زیرزمینی : روح اله اماندادی
          • گروه تلفیق و بیلان
            • رئیس گروه تلفیق و بیلان : زهرا خواهنده کارنما
        • مدیریت قراردادها
          • مدیر قراردادها : الهامه اسداللهی
          • گروه خدمات طرح ها
            • رئیس گروه خدمات طرحها : حکیمه طرماحی
        • مدیریت حقوقی
          • مدیریت حقوقی : صولت رشیدی (سرپرست)
          • گروه دعاوی
            • رئیس گروه دعاوی : مریم برکتی
          • گروه تملک و مستند سازی
          • مدیریت روابط عمومی
            • مدیر روابط عمومی : محمد فغانی
          • مدیریت حراست
            • مدیر حراست : سید علی جعفری
          • مدیریت دفتر هیأت مدیره و مدیرعامل
            • مدیر دفترهیأت مدیره و مدیر عامل : علیرضا شکیبایی (سرپرست)
            • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
              • رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد : مسعود طهرانی زاده
            • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
              • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل : بهنام جابری نسب
            • گروه حسابرسی داخلی
          • معاونت برنامه ریزی
            • معاون برنامه ریزی : مسعود نمازیان
            • مدیریت تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
              • مدیر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : محمد هادی فتح نجات
              • گروه تحقیقات کاربردی
                • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی
              • گروه برنامه ریزی آب
                • رئیس گروه برنامه ریزی آب : محمد شفیعی
            • مدیریت تحول اداری، فن آوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی
              • مدیر تحول اداری، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی : ارش احمدی
              • گروه توسعه مدیریت
                • رئیس گروه توسعه مدیریت : روح الله سلطانی
              • گروه فن آوری اطلاعات
                • رئیس گروه فن آوری اطلاعات : سید محمد رضا هاشمی نسب هنزائی
          • معاونت طرح و توسعه
            • معاونت طرح و توسعه : محسن امیری
            • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده
              • مدیر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده : علیرضا عبدیان
            • مدیریت فنی آب
              • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
              • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
                • رئیس گروه مطالعات طرحهای تأمین آب : عباس محمدی
              • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
                • رئیس گروه انعقاد و رسیدگی پیمان : نیما حافظی
              • گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی
                • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : محمدرضا عطاپور
            • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
              • مدیر طرح های توسعه منابع آبی : علی میرشکاری سلیمانی
              • گروه طرح های آبرسانی
                • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
                  • گروه طرحهای تأمین آب
                    • رئیس گروه طرحهای تأمین آب : ذکریا دریجانی
              • معاونت حفاظت و بهره برداری
                • معاون حفاظت و بهره برداری : حمید علیدادی
                • واحدهای منابع آب شهرستانها
                  • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
                    • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
                    • اداره منابع آ شهرستان انار
                    • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
                      • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب : الیاس سلاجقه
                      • اداره منابع آب شهرستان ریگان
                        • رئیس اداره منابع آب شهرستان ریگان : وحید حسیبی
                      • اداره منابع آب شهرستان فهرج
                        • رئیس اداره منابع آب شهرستان فهرج : امیر مصطفایی
                      • ادراه منابع آب رستم آباد
                      • مدیریت منابع اب شهرستان کرمان
                        • مدیر منابع آب شهرستان کرمان : صادق محسنی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت
                        • مدیر منابع آب شهرستان جیرفت : حمید آذربیگ
                      • مدیریت منابع آب شهرستان رفنسجان
                        • مدیر منابع آب شهرستان رفسنجان : علی احمدی پور (سرپرست)
                      • مدیریت منابع آب شهرستان زرند
                        • مدیر منابع آب شهرستان زرند : موسی دریجانی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر
                        • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک
                          • مدیر منابع آب شهرستان شهربابک : مسعود بوستانی
                        • مدیریت منابع آب شهرستان بم
                          • مدیر منابع آب شهرستان بم : علی رئیس هاشمی
                        • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان
                          • مدیر منابع آب شهرستان سیرجان : علی کاردوست (سرپرست)
                          • اداره بهره برداری و نگهداری از سد تنگوئیه
                            • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حسین سفلائی شهربابکی
                        • مدیریت منابع آب شهرستان بافت
                          • مدیر منابع آب شهرستان بافت : اصغر پورمراد
                          • اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت
                            • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت : رسول زمانی ده یعقوبی
                          • اداره بهره برداری و نگهداری از سد صفا
                          • مدیریت منابع آب شهرستان راور
                            • مدیر منابع آب شهرستان راور : حسن کاربخش
                            • اداره بهره برداری و نگهداری از سد قدرونی
                            • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج
                              • مدیر منابع آب شهرستان کهنوج : امیررضا گرشکی
                            • مدیریت منابع آب شهرستان رودبار
                              • مدیر منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
                            • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان
                              • مدیریت منابع آب شهرستان عنبرآباد
                                • مدیر منابع آب شهرستان عنبر آباد : روح اله شجاع حیدری
                              • مدیریت منابع آب شهرستان قلعه گنج
                                • مدیریت منابع آب شهرستان ارزوئیه
                                  • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم
                                    • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم : علیرضا عادلی
                                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
                                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم
                                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم : رضا حسن زاده
                                    • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت
                                      • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : مسعود افشاری پور
                                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد
                                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد : محمدمهدی مهرابی زاده
                                      • اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه
                                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه : علیرضا سالاری
                                  • گروه مشترکین و درآمد
                                    • رئیس گروه درآمد و مشترکین : احمد موسی اکبری
                                  • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
                                    • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : حامد فراز
                                    • گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی
                                      • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی : ابوذر قادری پور
                                    • گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی
                                      • رئیس گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی : حامد فرهادی
                                  • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
                                    • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : امیرحسین کرمی
                                  • مدیریت رودخانه ها و سواحل
                                    • مدیر رودخانه ها و سواحل : محسن منظری توکلی
                                    • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها
                                      • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها : اسماعیل گوشکی نژاد
                                  • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
                                    • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : عباس انجم شعاع
                                    • گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی
                                      • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی : محسن قاضی زاده
                                    • گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی
                                      • رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی : وحید اسلام
                                • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
                                  • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : علیرضا عباس زاده
                                  • مدیریت مالی و ذیحسابی
                                    • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
                                    • اداره حسابداری عمومی
                                      • رئیس اداره حسابداری عمومی : حجت الله زنگی آبادی
                                    • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
                                      • رئیس اداره حسابداری درآمد و مشترکین : مینا مسلمی
                                    • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
                                      • رئیس اداره حسابداری تاسیسات،اموال و انبار : حمیدرضا مظهری صفات
                                  • مدیریت منابع انسانی‏‏ و پشتیبانی
                                    • مدیر منابع انسانی، پشتیبانی : علی شجاعی
                                    • گروه منابع انسانی و آموزش
                                      • رئیس گروه منابع انسانی و آموزش : علی اکبر عسکری
                                    • اداره امور اداری و بازنشستگی
                                      • رئیس اداره امور اداری و بازنسشتگی : مهدی رجائی نژاد
                                    • اداره دبیرخانه
                                      • رئیس اداره دبیرخانه : فخرالسادات مهدوی (سرپرست)
                                    • اداره بیمه و رفاه
                                      • رئیس اداره بیمه و رفاه : حسین خیاط زاده
                                    • اداره تدارکات
                                      • اداره خدمات پشتیبانی
                                        • رئیس اداره خدمات پشتیبانی : محمدرضا پوریزدانپناه
                                سایتـــ های مرتبطـ

                                آمار بازدیدکنندگان

                                • کاربران آنلاین : 29
                                • بیشترین بازدید همزمان : 198
                                • بازدید امروز : 2,025
                                • بازدید دیروز : 8,924
                                • کل بازدید : 5,317,812
                                • آخرین به روزرسانی : 1401/07/12 13:27:41
                                • شناسه IP شما : 18.208.132.74

                                راه‌های تماس با ما

                                • آدرس : کرمان - خیابان پاسداران
                                • کدپستی : 7614634641
                                • تلفن : 03432224482-4
                                • فاکس : 03432220314
                                • پست الکترونیکی : info[at]krrw.ir
                                • پیامک :
                                • تلفن گویا :