شنبه, 16 آذر 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
#هر هفته_الف_ب_ایران
سد تنگوئیه سیرجان
سد جیرفت
سد بافت
سد نسا بم
سد قدرونی راور
سدها (بافت ، جیرفت ، نسابم)
سال رونق اقتصادی

 

تاریخ آخرین به‌روزرسانی : 1398/06/05 10:36:06

 

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • مدیریت هیئت مدیره و مدیر عامل
      • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : علی رشیدی
      • معاون برنامه ریزی و عضو اصلی هیأت مدیره : مسعود نمازیان
      • معاون حفاظت و بهره برداری و عضو اصلی هیأت مدیره : علی عرب پور
      • معاون مالی و پشتیبانی و عضو اصلی هیأت مدیره : رضا سلاجقه
      • مدیر هیأت مدیره و مدیر عامل : سید مسعود نظامی (سرپرست)
      • حوزه مدیرعامل
        • گروه تحقیقات کاربردی
          • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی
        • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
          • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل : حسین شهسواری
        • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
          • رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد : مسعود طهرانی زاده
        • مدیریت حراست
          • مدیر حراست : سید علی جعفری
        • مدیریت روابط عمومی
          • مدیر روابط عمومی : علیرضا شکیبایی (سرپرست)
        • مدیریت حقوقی
          • مدیریت حقوقی : صولت رشیدی (سرپرست)
          • گروه تملک و مسند سازی
            • رئیس گروه تملک و مستندسازی : ناصر نادری پور
          • گروه دعاوی
            • رئیس گروه دعاوی : مریم برکتی
        • مدیریت قراردادها
          • مدیر قراردادها : الهامه اسداللهی
          • گروه خدمات طرح ها
          • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
            • مدیر مطالعات پایه منابع آب : محمد فغانی
            • گروه تلفیق و بیلان
              • رئیس گروه تلفیق و بیلان : روح الله امانداری
            • گروه آب های زیرزمینی
              • رئیس گروه مطالعات آبهای زیرزمینی : حسین زراعتکار
            • گروه آب های سطحی
              • رئیس گروه مطالعات آبهای سطحی : مجید ملکوتی
      • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
        • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : رضا سلاجقه
        • مدیریت تدارکات و خدمات پشتیبانی
          • مدیر تدارکات وخدمات پشتیبانی : محمدرضا حجار حسن زاده
          • اداره خدمات پشتیبانی
            • رئیس اداره خدمات پشتیبانی : مهدی محمودی مقدم(سرپرست)
          • اداره تدارکات
            • رئیس اداره تدارکات : حمید مظهری
        • مدیریت منابع انسانی‏‏، آموزش و رفاه
          • مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه : علی شجاعی
          • اداره بیمه و رفاه
            • رئیس اداره بیمه و رفاه : مجید خالقی (سرپرست)
          • اداره دبیرخانه
            • اداره امور اداری و بازنشستگی
              • رئیس اداره امور اداری و بازنسشتگی : مهدی رجائی نژاد
            • گروه منابع انسانی و آموزش
              • رئیس گروه منابع انسانی و آموزش : علی اکبر عسکری
          • مدیریت مالی و ذیحسابی
            • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
            • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
              • رئیس اداره حسابداری تاسیسات،اموال و انبار : حمیدرضا مظهری صفات
            • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
              • رئیس اداره حسابداری درآمد و مشترکین : مینا مسلمی
            • اداره حسابداری عمومی
              • رئیس اداره حسابداری عمومی : حجت الله زنگی آبادی
        • معاونت حفاظت و بهره برداری
          • معاون حفاظت و بهره برداری : علی عرب پور
          • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
            • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : عباس انجم شعاع
            • گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی
              • رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی : امیرحسین کرمی
            • گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی
              • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی : محسن قاضی زاده
          • مدیریت رودخانه ها و سواحل
            • مدیر رودخانه ها و سواحل : محمدعلی سخی
            • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها
              • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها : اسماعیل گوشکی نژاد
          • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
            • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : علی اصغر احمدی افزادی
          • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
            • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : حامد فراز
            • گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی
              • رئیس گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی : علیرضا چهره نگار
            • گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی
              • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی : محمدرضا شجاعی
          • گروه مشترکین و درآمد
            • رئیس گروه درآمد و مشترکین : احمد موسی اکبری
          • واحدهای منابع آب شهرستانها
            • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت
              • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : مسعود افشاری پور
              • اداره بهره برداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت
                • رئیس اداره بهره برداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : مجید نظری(سرپرست)
              • اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه
                • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد : محمدمهدی مهرابی زاده
                • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه : علیرضا سالاری
              • اداره بهره برداری و نگهداری از سد
              • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم
                • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم : علیرضا عادلی
                • اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم
                  • اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
                  • مدیریت منابع آب شهرستان ارزوئیه
                    • مدیر منابع آب شهرستان اُرزوئیه : موسی دریجانی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان قلعه گنج
                    • مدیر منابع آب شهرستان قلعه گنج : ضیا قادری
                  • مدیریت منابع آب شهرستان عنبرآباد
                    • مدیر منابع آب شهرستان عنبر آباد : امیر رضا گرشکی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان
                    • مدیر منابع آب شهرستان منوجان : مسعود راستین
                  • مدیریت منابع آب شهرستان رودبار
                    • مدیر منابع آب شهرستان راور : حسن کاربخش
                    • مدیر منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
                  • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج
                    • مدیر منابع آب شهرستان کهنوج : روح اله شجاع حیدری
                  • مدیریت منابع آب شهرستان راور
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد قدرونی
                    • مدیریت منابع آب شهرستان بافت
                      • مدیر منابع آب شهرستان بافت : محسن منظری توکلی
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد صفا
                        • اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت
                          • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت : رسول زمانی ده یعقوبی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان
                        • مدیر منابع آب شهرستان سیرجان : محسن اسدی
                        • اداره بهره برداری و نگهداری از سد تنگوئیه
                          • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حسین سفلائی شهربابکی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان بم
                        • مدیر منابع آب شهرستان بم : علی رئیس هاشمی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک
                        • مدیر منابع آب شهرستان شهربابک : مسعود بوستانی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر
                        • مدیر منابع آب شهرستان بردسیر : ابوذر قادری پور
                      • مدیریت منابع آب شهرستان زرند
                        • مدیر منابع آب شهرستان زرند : عباس سلطانی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان رفنسجان
                        • مدیر منابع آب شهرستان رفسنجان : علی احمدی پور (سرپرست)
                      • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت
                        • مدیر منابع آب شهرستان جیرفت : حمید آذربیگ
                      • مدیریت منابع اب شهرستان کرمان
                        • مدیر منابع آب شهرستان کرمان : الیاس سلاجقه
                      • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
                        • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب : حمید علیدادی سلیمانی
                        • ادراه منابع آب رستم آباد
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان رستم آباد : علی فهرجی (سرپرست)
                        • اداره منابع آب شهرستان فهرج
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان فهرج : امیر مصطفایی
                        • اداره منابع آب شهرستان ریگان
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان ریگان : بهنام باشتمن (سرپرست)
                      • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
                        • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
                        • اداره منابع آ شهرستان انار
                          • رئیس اداره منابع آب شهرستان انار : علی کاردوست (سرپرست)
                  • معاونت طرح و توسعه
                    • معاونت طرح و توسعه : محسن امیری
                    • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
                      • مدیر طرح های توسعه منابع آبی : علی میرشکاری سلیمانی
                      • گروه طرحهای تأمین آب
                        • رئیس گروه طرحهای تأمین آب : علی زنگی آبادی
                      • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
                        • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : محمدرضا عطاپور
                      • گروه طرح های آبرسانی
                        • رئیس گروه طرحهای آبرسانی : ایران کمالی
                    • مدیریت فنی آب
                      • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
                      • گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی
                        • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
                          • رئیس گروه انعقاد و رسیدگی پیمان : مهدی آیت الهی
                        • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
                        • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده
                        • معاونت برنامه ریزی
                          • معاون برنامه ریزی : مسعود نمازیان
                          • مدیریت درآمدزایی و تجهیز منابع مالی
                            • مدیر درآمدزایی و تجهیز منابع مالی : محمد هادی فتح نجات
                          • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
                            • مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت : محمد رضا نیک پور
                            • گروه فن آوری اطلاعات
                              • رئیس گروه فن آوری اطلاعات : سید محمد رضا هاشمی نسب هنزائی
                            • گروه توسعه مدیریت
                              • رئیس گروه توسعه مدیریت : روح الله سلطانی
                          • مدیریت برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
                            • مدیر برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : مجید جهانگرد
                            • گروه برنامه ریزی آب
                              • رئیس گروه برنامه ریزی آب : خسرو علی اکبری