پنجشنبه, 26 مهر 1397

 

 

گردهمایی معاونین حفاظت و بهره برداری شرکت های آب منطقه ای

سومین گردهمایی فصلی معاونین حفاظت و بهره برداری شرکت های آب منطقه ای با حضور مهندس حبیبی در سالن همایش های شرکت آب منطقه ای هرمزگان برگزار گردید.  

در این همایش که با حضور مهندس حبیبی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران و معاونین شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور برگزار شد، مهندس ملایی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: نقش معاونین حفاظت و بهره برداری شرکت های آب منطقه ای در پیاده سازی مدیریت به هم پیوسته منابع آب، نقشی کلیدی، حساس و اساسی است.

در ادامه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران ضمن تشکر از میزبانی شرکت آب منطقه ای هرمزگان و ابراز رضایت از عملکرد خوب این شرکت در اجرای برنامه های طرح احیاء و تعادل بخشی بر اهمیت مشارکت معاونین حفاظت و بهره برداری تأکید کرد.

مهندس حبیبی با اشاره به هدف گردهمایی معاونین حفاظت و بهره برداری افزود: این نشست ها در طول سال گذشته با هدف ظرفیت سازی، آماده سازی و آموزش با محوریت مشارکت و استفاده از تجارب دیگر شرکت ها در خصوص صیانت و حفاظت از منابع آب برگزار شد.

وی در این همایش به تشریح مهم ترین برنامه ها و سیاست های ابلاغی جدید وزارت نیرو در زمینه حفاظت و بهره برداری از منابع آب پرداخت.

ایشان همچنین تصریح نمود: با توجه به کاهش نزدیک به 60 درصدی بارندگی های سراسر کشور سال سختی را پیش رو خواهیم داشت و باید منابع آب را مدیریت کنیم تا دچار چالش جدی در آب نشویم.

در ادامه این نشست معاونین حفاظت و بهره برداری شرکت های آب منطقه ای، به بیان عملکرد و تجارب خود پرداختند و پس از ارائه گزارش ها، مهندس حبیبی ضمن جمع بندی جلسه بر لزوم بهره برداری از سامانه ساماب  و اجرای برنامه های طرح احیاء و تعادل بخشی منایع آب زیرزمینی تاکید کرد.

در این همایش دو روزه معاونین حفاظت و بهره برداری، مدیران کل دفاتر تخصصی حوزه بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران تحلیل فنی در خصوص ارائه مشکلات و مسائل حوزه بهره برداری و حفاظت منابع آب ارائه کردند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای هرمزگان

دیدگاه کاربران