چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1397

 

 

حضور آب منطقه ای در نشست فصلی سرگروه های صالحین

مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهید عباسپور شرکت آب منطقه ای کرمان از نشست فصلی سرگروه های صالحین در محل مرکز تعلیم و تربیت بسیج خبر داد.  

حجت الله زنگی آبادی گفت : روز سه شنبه مورخ 26 اردیبهشت 96 نشست فصلی سرگروه های صالحین برادران و خواهران در محل مرکز تعلیم و تربیت بسیج برگزار گردید.

وی ادامه داد : در این مراسم ابتدا حجت الاسلام علیدادی مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارالله بر برگزاری مستمر و منظّم حلقه های صالحین و افزایش کیفیت و محتوای بصیرتی جلسات با بهره گیری از برنامه هایی نظیر تلاوت قرآن، تبیین فرمایشات مقام عظمای ولایت، التزام عملی به دستورات ولی امر مسلمین، اهتمام به رعایت اخلاق اسلامی از جمله اشاعه فریضه امر به معروف و نهی از منکر، تقیّد به حضور در نماز جماعت، رعایت عفاف و حجاب تأکید نمود.

سپس سرهنگ سلیمانی معاون سیاسی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله در بیاناتی با اشاره به ضرورت حفظ یکپارچگی خصوصا در مواجهه با دسیسه بدخواهان نظام برای ایجاد شائبه نفاق سیاسی در بین آحاد ملّت، تنها راه رهایی از خصومت ورزی های دشمن را احیای روحیه انقلابی و جهادی است. وی ادامه داد که دشمن به زعم خود مدعی دو قطبی شدن نظام جمهوری اسلامی در قالب گروه های انقلابی و غیرانقلابی است. البته آنها انقلابیون را افرادی خشن و غیر منطقی معرفی می کنند و غیر انقلابیون را واجد تمام محاسن انسان های منطقی می دانند و ادعای امکان تأمین رفاه و امنیّت ملّی توسط این افراد را دارند. وی حادثه عظیم عاشورا و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را از جمله مصادیق برجسته پیچ های تاریخی برشمرد و با توجه به شرایط حساس و ویژه جهان امروز، ابراز داشت که انتخابات یک ابزار اثربخش در گذر از پیچ های تاریخی پیش رو است. سلیمانی در پایان، شاخص های تعیین نامزد اصلح در انتخابات را تعهد عملی به مبانی اسلام، وفاداری و التزام به ولایت فقیه، قانون مداری، اهتمام به پاسداری از اقتدار نظام و ارزش های والای انقلاب اسلامی، ساده زیستی، عدالت خواهی، برخورداری از روحیه قوی خدمتگزاری به اقشار مختلف مردم، اعتقاد واقعی به توانمندی های داخلی، پایندی به خط قرمزهای نظام و عزم جهادی در مبارزه جدّی با فساد و ویژه خواری دانست.

 

                                          

 

                                                                               

منبع خبر: واحد خبر و اطلاع رسانی روابط عمومی

دیدگاه کاربران
« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای کرمان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا