|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • معاونت برنامه ریزی
      • معاون برنامه ریزی : مسعود نمازیان
      • مدیریت تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
        • مدیر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : محمد هادی فتح نجات
        • گروه تحقیقات کاربردی
          • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی
        • گروه برنامه ریزی آب
        • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
          • مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت : محمد رضا نیک پور
          • گروه توسعه مدیریت
            • رئیس گروه توسعه مدیریت : روح الله سلطانی
          • گروه فن آوری اطلاعات
            • رئیس گروه فن آوری اطلاعات : سید محمد رضا هاشمی نسب هنزائی
      • معاونت طرح و توسعه
        • معاونت طرح و توسعه : محسن امیری
        • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده
          • مدیر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده : علیرضا عبدیان
        • مدیریت فنی آب
          • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
          • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
            • رئیس گروه مطالعات طرحهای تأمین آب : عباس محمدی
          • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
            • گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی
              • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : محمدرضا عطاپور
          • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
            • مدیر طرح های توسعه منابع آبی : علی میرشکاری سلیمانی
            • گروه طرح های آبرسانی
              • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
                • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : علیرضا شکیبایی
              • گروه طرحهای تأمین آب
                • رئیس گروه طرحهای تأمین آب : . .
          • معاونت حفاظت و بهره برداری
            • معاون حفاظت و بهره برداری : حمید علیدادی
            • واحدهای منابع آب شهرستانها
              • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
                • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
                • اداره منابع آ شهرستان انار
                • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
                  • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب : الیاس سلاجقه
                  • اداره منابع آب شهرستان ریگان
                    • رئیس اداره منابع آب شهرستان ریگان : بهنام باشتمن (سرپرست)
                  • اداره منابع آب شهرستان فهرج
                    • رئیس اداره منابع آب شهرستان فهرج : امیر مصطفایی
                  • ادراه منابع آب رستم آباد
                  • مدیریت منابع اب شهرستان کرمان
                    • مدیر منابع آب شهرستان کرمان : صادق محسنی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت
                    • مدیر منابع آب شهرستان جیرفت : حمید آذربیگ
                  • مدیریت منابع آب شهرستان رفنسجان
                    • مدیر منابع آب شهرستان رفسنجان : علی احمدی پور (سرپرست)
                  • مدیریت منابع آب شهرستان زرند
                    • مدیر منابع آب شهرستان زرند : عباس سلطانی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر
                    • مدیر منابع آب شهرستان بردسیر : ابوذر قادری پور
                  • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک
                    • مدیر منابع آب شهرستان شهربابک : مسعود بوستانی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان بم
                    • مدیر منابع آب شهرستان بم : علی رئیس هاشمی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان
                    • مدیر منابع آب شهرستان سیرجان : محسن اسدی
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد تنگوئیه
                      • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حسین سفلائی شهربابکی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان بافت
                    • مدیر منابع آب شهرستان بافت : موسی دریجانی
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت
                      • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت : رسول زمانی ده یعقوبی
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد صفا
                    • مدیریت منابع آب شهرستان راور
                      • مدیر منابع آب شهرستان راور : حسن کاربخش
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد قدرونی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج
                        • مدیر منابع آب شهرستان کهنوج : امیررضا گرشکی
                      • مدیریت منابع آب شهرستان رودبار
                        • مدیر منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
                      • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان
                        • مدیریت منابع آب شهرستان عنبرآباد
                          • مدیر منابع آب شهرستان عنبر آباد : روح اله شجاع حیدری
                        • مدیریت منابع آب شهرستان قلعه گنج
                          • مدیریت منابع آب شهرستان ارزوئیه
                            • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم
                              • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم : علیرضا عادلی
                              • اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
                                • اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم
                                • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت
                                  • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : مسعود افشاری پور
                                  • اداره بهره برداری و نگهداری از سد
                                    • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد : محمدمهدی مهرابی زاده
                                  • اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه
                                    • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه : علیرضا سالاری
                              • گروه مشترکین و درآمد
                                • رئیس گروه درآمد و مشترکین : احمد موسی اکبری
                              • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
                                • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : حامد فراز
                                • گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی
                                  • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی : حسین دهقانی
                                • گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی
                                • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
                                  • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : امیرحسین کرمی
                                • مدیریت رودخانه ها و سواحل
                                  • مدیر رودخانه ها و سواحل : محسن منظری توکلی
                                  • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها
                                    • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها : اسماعیل گوشکی نژاد
                                • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
                                  • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : عباس انجم شعاع
                                  • گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی
                                    • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی : محسن قاضی زاده
                                  • گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی
                                    • رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی : . .
                              • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
                                • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : علیرضا عباس زاده
                                • مدیریت مالی و ذیحسابی
                                  • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
                                  • اداره حسابداری عمومی
                                    • رئیس اداره حسابداری عمومی : حجت الله زنگی آبادی
                                  • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
                                    • رئیس اداره حسابداری درآمد و مشترکین : مینا مسلمی
                                  • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
                                    • رئیس اداره حسابداری تاسیسات،اموال و انبار : حمیدرضا مظهری صفات
                                • مدیریت منابع انسانی‏‏ و پشتیبانی
                                  • مدیر منابع انسانی، پشتیبانی : علی شجاعی
                                  • گروه منابع انسانی و آموزش
                                    • رئیس گروه منابع انسانی و آموزش : علی اکبر عسکری
                                  • اداره امور اداری و بازنشستگی
                                    • رئیس اداره امور اداری و بازنسشتگی : مهدی رجائی نژاد
                                  • اداره دبیرخانه
                                    • رئیس اداره دبیرخانه : فخرالسادات مهدوی (سرپرست)
                                  • اداره بیمه و رفاه
                                    • اداره تدارکات
                                      • رئیس اداره تدارکات : حمید مظهری
                                    • اداره خدمات پشتیبانی
                                  • مدیریت هیئت مدیره و مدیر عامل
                                    • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : علی رشیدی
                                    • معاون برنامه ریزی و عضو اصلی هیأت مدیره : مسعود نمازیان
                                    • مشاور : ابراهیم علیزاده
                                    • مشاور : عبداله عطاپور
                                    • حوزه مدیرعامل
                                      • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
                                        • مدیر مطالعات پایه منابع آب : محمد فغانی
                                        • گروه آب های سطحی
                                          • گروه آب های زیرزمینی
                                            • رئیس گروه مطالعات آبهای زیرزمینی : روح اله اماندادی
                                          • گروه تلفیق و بیلان
                                          • مدیریت قراردادها
                                            • مدیر قراردادها : الهامه اسداللهی
                                            • گروه خدمات طرح ها
                                              • رئیس گروه خدمات طرحها : حکیمه طرماحی
                                          • مدیریت حقوقی
                                            • مدیریت حقوقی : صولت رشیدی (سرپرست)
                                            • گروه دعاوی
                                              • رئیس گروه دعاوی : مریم برکتی
                                            • گروه تملک و مسند سازی
                                              • رئیس گروه تملک و مستندسازی : ناصر نادری پور
                                          • مدیریت روابط عمومی
                                            • مدیر روابط عمومی : علیرضا شکیبایی (سرپرست)
                                          • مدیریت حراست
                                            • مدیر حراست : سید علی جعفری
                                          • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
                                            • رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد : مسعود طهرانی زاده
                                          • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
                                            • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل : بهنام جابری نسب
                                          • گروه حسابرسی داخلی
                                      سایتـــ های مرتبطـ

                                      آمار بازدیدکنندگان

                                      • کاربران آنلاین : 20
                                      • بیشترین بازدید همزمان : 85
                                      • بازدید امروز : 3,397
                                      • بازدید دیروز : 4,789
                                      • کل بازدید : 1,494,405
                                      • آخرین به روزرسانی : 1399/10/25 16:23:29

                                      راه‌های تماس با ما

                                      • آدرس : کرمان - خیابان پاسداران
                                      • کدپستی : 76175354
                                      • تلفن : 03432224482-4
                                      • فاکس : 03432220314
                                      • پست الکترونیکی :
                                      • پیامک :
                                      • تلفن گویا :